Skontaktuj się z nami

nauka jazdy lublin

+48 665 33 66 99

osk@nawigator.lublin.pl

Zaloguj się

Wystaw opinię:
Opinie naszych kursantów:


Agnieszka z miejscowości Lublin:

Trafiłam do tej szkoły na jazdy doszkalające, gdyż to była moja kolejna próba zdania egzaminu. W ciągu kilku godzin w tej szkole dowiedziałam i nauczyłam się więcej niż w poprzednich szkołach razem. Zdałam !!!! Dziękuję za wiedzę i polecam wszystkim niezdecydowanym.


Bartek z miejscowości Lublin:

Instruktaż do rzeczy jasno i sensownie, sporo mi pomógł, zdałem za 'pierwszym' ;) pozdrawiam


Basia z miejscowości Lublin:

Witam wszystkich. Chcę się pochwalić bo zdałam egzamin. To nic że za trzecim razem. Wszystko przez moje nerwy. Ale za każdym razem egzaminator mówił o wyjątkowo dobrym przygotowaniu i wiedziałam, że to tylko kwestia 'mojego' dnia. Ekojazda też była ok. Cały kurs był wyjątkowy. Było wiele chwil zwątpienia, ale teraz, droga nie jest mi straszna. Serdecznie dziękuję za całą ciężką pracę nad moją osobą. POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!


Pati z miejscowości Lublin:

POLECAM w 100% OSK Nawigator !:) Pan Jacek profesjonalnie podchodzi do uczniów . Zdałam co prawda za 4 razem tzn 3 oblane w Lublinie i za pierwszym zdane w Chełmie ale to taki urok naszego Lubelskiego WORDU. Egzaminator z Chełma nie przyczepił się do niczego powiedział, że świetnie jeżdzę a gdy mu powiedziałam ze oblałam 3 razy w Lbn to był zszokowany!. Dzięki Nawigatorowi zdobyłam swietne umiejętności i tak juz dwa lata jeźdzę bez zarzutu ;) POLECAM jeszcze raz !


Alicja z miejscowości Lublin:

Kurs robiłam w innej szkole (niby dobrej, wysoko w rankingach), gdzie nie nuczono mnie niczego. Po 5 godzinach jazdy z Panem Jackiem, nauczłam się więcej niż przez ponad 30 w tamtej szkole. Egzamin zdany bez problemu, bardzo polecam szkołe!


Marta z miejscowości okolice Lublina:

Polecam z pełnym przekonaniem. Instruktor wymagający i dzięki temu egzamin zdałam za pierwszym podejściem. Jednocześnie zajęcia prowadzone profesjonalnie i z dużą dawką humoru. Dziękuję i polecam.


Magda z miejscowości Lublin okolice:

Były 'pot, krew i łzy' bo inaczej się nie da. Jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie. Efekt to zdany egzamin za pierwszym razem. I pomimo, że sama jeździłam jeszcze niewiele ale wsiadam do samochodu bez stresu. Teraz doceniam wymagania stawiane przez instruktora. Dziękuję za wszystkie rady i ciężką - ale super ciekawą naukę. POLECAM !!!!


Krystyna z miejscowości Lublin okolice:

Instruktor wymagający i za to wielkie podziękowania. Tylko dzięki takim metodom można się dobrze nauczyć, co sprawdziło się na mnie. Zdane i nie boję się sama jeździć. Polecam wszystkim zainteresowanym.


Piotr z miejscowości Lublin:

Witam. Absolutnie polecam Nawigatora !!! Nie tylko absolutna profeska, ale również super klimat podczas nauki. Dzięki za naukę i wszystkie rady.


Ula z miejscowości Lublin:

Kurs w OSK Nawigator to była moja druga próba nauki jazdy. Poprzedni kurs przerwałam w przekonaniu, że nigdy nie zostanę kierowcą. A tu niespodzianka. Zdałam egzamin za drugim razem i naprawdę świetnie czuję się za kierownicą. Wszystko dzięki cierpliwości mojego instruktora Pana Jacka. Profesjonalizm i doskonałe podejście. Polecam !!!


Edi z miejscowości Lublin:

NAWIGATOR- to najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Lublinie !!!!!!!!! Instruktor p.Jacek w sposób profesjonalny przygotowywał mnie do egzaminu. Podziwiam jego cierpliwość, a przede wszystkim wyrozumiałość w stosunku do mojej osoby. Były takie momenty, że chciałam zrezygnować z dalszej nauki ale instruktor dopingował, tłumaczył błędy, koił mój stres, jednym słowem - robił co mógł aby egzamin zakończył się pozytywnym wynikiem. Dziękuję Panie Jacku za trud jaki włożył Pan w moje szkolenie !!!!!!! Obecnie cieszę się z prawka, 'śmigam' po dużych miastach. Życzę wszystkim kursantom 'szerokiej drogi' a tym niezdecydowanym - zapiszcie się koniecznie do Nawigatora !!!!!!!


Kamila z miejscowości Lublin:

POLECAM !!!! wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły. Bardzo rzeczowe i profesjonalne szkolenie. Przygotowanie nie tylko do egzaminu, ale też do dalszej samodzielnej jazdy. Pomimo dużego stresu, zdałam oba egzaminy bez problemów. Dziękuję.


Katarzyna z miejscowości Lublin:

Bardzo, bardzo polecam ten ośrodek. Doskonałe podejście do kursanta, jego umiejętności i osobistego charakteru. Mają super motto do nauki: '...aby trudne stało się łatwe...'. Dzięki. Pozdrawiam.


Małgorzata z miejscowości Lublin:

Super, super, super. Tak dobrego szkolenia nie miałam w żadnej szkole /były wcześniej dwie/. Miałam jazdy doszkalające przed egzaminem i myślałam, że już nic z tego nie będzie. Tylko dzięki Panu Jackowi i jego fachowości poprawiłam swoje błędy i zdałam !!! Dzięki bardzo.


Monika z miejscowości Lublin:

Jestem zachwycona,zaskoczona tak profesjonalnym podejściem do kursanta. Doszkalam się po dłuższej przerwie. Instruktor tak prowadzi zajęcia praktyczne, że dech zapiera. Niesamowita przygoda i frajda. Instruktor zaraża pasją do jazdy samochodem .Bardzo się cieszę, że poznałam Pana. Dziękuje za cierpliwość i dobre słowo, które koi stres. Jest rewelacyjnie.


Przemek z miejscowości Lublin:

Indywidualne podejście do kursanta. Konkretnie i na temat. Zdałem za pierwszym razem ! Polecam, dziekuję i Pozdrawiam !


r.k z miejscowości Lublin:

Super profesjonalne podejście do kursanta, anielska cierpliwość instruktora. Zajęcia teoretyczne prowadzone w sposób konkretny i rzeczowy. Bardzo konkretne wskazówki dotyczące techniki jazdy w czasie zajęć praktycznych.Egzamin zdany za drugim podejściem -fajna przygoda, gorąco polecam naukę w OSK Nawigator, nie będziecie żałować:))

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011

o firmie zapisy egzamin na prawo jazdy nauka jazdy kategoria B

Jesteś 113730 gościem na tej stronie